Kontakty, základní infoVážení zákazníci,
naše firma se zabývá prodejem elektronických součástek všeho druhu a veškerých věcí s tím souvisejících. Koncem června 2009 jsme uzavřeli prodejnu v Praze 3, Koněvově ulici a prodej bude dále probíhat přes internetový e-shop, který připravujeme.

V případě zájmu o cokoliv z našeho sortimentu nás kontaktujte.

COMPO spol. s r.o.
Pavel Kejval
Praha 3


tel./SMS: +420 776 870 132
e-mail: 
pavelkejval@seznam.cz
www.icompo.cz

IČ: 48110671
DIČ: CZ48110671


Prodáváme elektronické součástky, kabely v metráži i propojovací AV kabely, konektory, plošné spoje, elektronické stavebnice, plastové krabičky, cín, kalafunu, páječky, odbornou literaturu a mnoho dalších položek.

Na těchto stránkách najdete pouze některé zajímavosti z naší nabídky a část výprodejních zásob s fotografiemi, můžete si zde také stáhnout ceník součástek ve formátu XML nebo XLS a katalog stavebnic v PDF.

Veškeré zde uváděné ceny jsou včetně  DPH, platné ke dni zveřejnění a můžou se měnit.

Zboží vám také můžeme poslat poštou na dobírku, v současné době je poštovné v ČR  100Kč.

Poštovné na Slovensko je od 150Kč do 415Kč dle váhy zásilky (max. 2kg) a celkovou částku v Kč přepočítává pošta na SK dle aktuálního kurzu v den podání.

Tyto sazby se můžou měnit se změnami sazebníku České pošty.

Zboží zaslané na dobírku můžete bez udání důvodu do 14 dní vrátit, pokud bude nepoškozené, v původním nepoškozeném obalu, schopné dalšího prodeje. V tomto případě vám částku za zboží pošleme během 14 dní složenkou.

Těšíme se na vaší návštěvu, případně objednávku.